menu menu خانه ویدئوها وبلاگ مقالات راهنما قوانین درباره ما سوالات رایج تماس با ما ورود هنرجو یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
placeholder="جستجوی پروفایل استاد..." value="">

راهنما

راهنمای بخش های مختلف سایت:


ثبت نام سریع:

شما برای استفاده از تمامی امکانات سایت و یا ثبت نام به عنوان استاد یا هنرآموز میتوانید از این بخش استفاده نمایید. هنرآموزان برای شروع دوره و اساتید برای تشکیل پروفایل خود در سایت نیاز به ثبت نام دارند.

علاوه بر این پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری میتوانید از بسیاری از امکانات دیگر سایت بهره مند شوید.

 

وبلاگ:

آشنایی با سازهای مختلف، سبک های مختلف موسیقی، موارد آموزشی در این حوزه، شناخت اساتید و برند های برجسته از اهداف این بخش سایت به شمار میرود. تمامی محتوای نوشتاری سایت در این بخش قابل مشاهده خواهد بود.

 

پروفایل اساتید:

پروفایل استاد بهترین مرجع هنرجویان برای یافتن استاد مورد نظر و آغاز دوره های یادگیری است. در این بخش شما میتوانید رزومه استاد، برنامه زمان بندی کلاس های ایشان، ویدئوی یک دقیقه ای معرفی استاد، نمونه اجراها و کلاس های استاد، ویدئوهای اجراهای شاگردان ایشان در سطوح مختلف،نظرات شاگردان و کاربران در مورد ایشان، امتیاز ایشان، میانگین امتیاز مردم به استاد و بسیاری موارد دیگر را مشاهده نمایید.

 

ویدئوها:

در این بخش شما میتوانید اجراهای هنرآموزان و اساتید را مشاهده نموده، درباره آنها نظر داده یا لایک کنید. علاوه بر این برای ارزیابی هر استاد میتوانید در این بخش ویدئوی شاگردان وی و نیز نمونه اجراهای او را مشاهده نموده و به ارزیابی بهتری از کیفیت کاری استاد برسید.

در صورتی که هنرآموز باشید میتوانید از پنل کاربری خود ویدئوی اجرای خود را با تایید استاد خود در این بخش منتشر نمایید و از مخاطبان سایت نظرهای تخصصی دریافت نمایید.

 

برترین اساتید:

در این بخش برترین اساتید به شما معرفی میگردند، شما میتوانید از طریق زیانه سمت چپ موجود در این بخش، برترین اساتید را در ساز مورد علاقه خود نیز مشاهده نموده و پروفایل ایشان را برای آغاز دوره های جدید مورد بررسی قرار دهید.


تماس با ما:

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید در این بخش آن را با ما در میان بگذارید. ما در سریع ترین زمان ممکن به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد یا با شما تماس خواهیم گرفت. البته بخش چت آنلاین سایت نیز همواره برای شما قابل دسترس خواهد بود.